HAKKIMIZDA

Yalçın Kılıçoğlu Plaza

1982 yılından beri sektörde "en iyi" yi hede eyen, yeni beklentileri karşılayarak mutluluk yayan yaşam alanları sunan rmamız "içinde yaşadığı topluma duyarlı sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak "farkındalık yaratmayı hedefler.

Bilgi ve teknoloji çağının gereği olan "öğrenen ve gelişen" bir kurum kültürü yaratmak adına çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak, birlikte olma sürelerini uzun yıllara taşıyarak, bilgiyi büyüterek, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çalışırız.

Paydaşlarımızın mutluluğu, artı değer yaratmak ve başarı için; araştırma, tasarım, proje, iş geliştirme, konsept yaratma ve uygulama aşamalarının tümünde güvenlik, estetik, ekonomiklik ve paydaşlarımızın memnuniyeti prensibiyle hareket etmekteyiz.

Geride bıraktığımız "35 yılda" özellikle Eskişehir’imizin ve ülkemizin bir çok noktasında bizleri ve partnerlerimizi memnun eden projeleri görmeniz mümkün. Bu birikim geçmişte olduğu gibi bugün de "Yalçın Kılıçoğlu Plaza" projesinde hayat bulmakta. Daha uzun yıllar bu bilgi, teknoloji, deneyim ve uygulamalarla Eskişehir’imize ve ülkemize hizmet etmekten gurur duyacağız.